Targi ENERGETICS 2018

Targi Energetyczne ENERGETICS 2018

 

W dniach 13-15 listopada 2018 r. odbędzie się XI edycja Targów Energetycznych ENERGETICS (Targi Lublin, ul. Dworcowa 11). Targi ENERGETICS to jedno z najważniejszych w Polsce spotkań przedstawicieli sektora energetycznego. Partnerem Głównym wydarzenia jest PGE Dystrybucja S.A.

Targi Energetyczne ENERGETICS koncentrują się na zagadnieniach kluczowych z punktu widzenia branży oraz gospodarki. W tym roku organizatorzy podkreślają szczególną rolę innowacji w energetyce oraz wykorzystania nowoczesnych technologii w tym obszarze.

Czytaj więcej

TOOLEX - narzędzie biznesowego sukcesu!

Pomimo faktu, że do Jubileuszowej 10. edycji Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX 2017 pozostało jeszcze kilka miesięcy, prace przygotowawcze w Expo Silesia idą pełną parą. Większość wystawców już zarezerwowała swoje powierzchnie na tych coraz mocniej wyznaczających trendy, najważniejszych w Polsce targach branży obróbki metalu. Organizatorzy targów są na etapie dopinania ostatnich szczegółów organizacyjnych. Powoli powstaje także program wydarzeń towarzyszących, który z okazji jubileuszu zapowiada się szczególnie atrakcyjnie. Tradycyjnie razem z TOOLEX-em w dniach 3-5 października 2017 w sosnowieckim Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia odbędą się Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo oraz Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA. Takie połączenie różnych tematów targowych tworzy doskonałą platformę wymiany informacji, doświadczeń i opinii oraz daje możliwość spotkań i pozyskania zamówień w jednym miejscu i czasie.

Zeszłoroczna dziewiąta edycja Targów TOOLEX po raz kolejny zajęła przestrzeń dwóch hal, tj.  15 tys. m kw. Na targowy sukces TOOLEX złożyła się nie tylko atrakcyjna oferta 500 Wystawców z 18 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek, ale i program 10 wykładów, seminariów i konsultacji dedykowanych specjalistom. Targi odwiedziło blisko 10 tys. zwiedzających - ekspertów z branży. Podczas wystawy można było obejrzeć 450 maszyn w ruchu.

Wystawcy Expo Silesia potwierdzają, że targi TOOLEX to doskonałe narzędzie biznesowego sukcesu – to tutaj zawierają liczne transakcje, nawiązują nowe relacje biznesowe i kontynuują dotychczasowe interakcje ze stałymi kontrahentami. Targom towarzyszyły także liczne prezentacje nowości i premier na polskim rynku.

O mocnej pozycji TOOLEX na targowym rynku świadczy m.in. prestiżowy Honorowy Patronat Ministerstwa Rozwoju, a także liczne grono silnych Patronów – instytucji branżowych i uczelni wyższych, którzy wspierają ich rozwój oraz dbają o aspekt merytoryczny. Prezentacje wystawców co roku uzupełnia bogaty program wydarzeń. W ubiegłym roku były to m.in. seminarium dotyczące technologii laserowych organizowane przez Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania, a także spotkanie poświęcone tematyce olejowej przygotowane przez Polskie Towarzystwo Tribologiczne Oddział Śląski i Politechnikę Śląską. Z kolei przedstawiciele Zakładów Badań i Atestacji „ZETOM” im. Prof. F. Stauba w Katowicach sp. z o.o. podczas przeprowadzonych wykładów oraz konsultacji poruszali tematykę bezpieczeństwa maszyn, systemów oceny zgodności – oznakowania CE oraz zasad wzorcowania przyrządów pomiarowych. Zainteresowaniem cieszyło się również seminarium o innowacyjnych metodach monitoringu, gromadzeniu danych i optymalizacji parametrów procesu obróbki skrawaniem, gdzie uczestnicy mieli możliwość zapoznać się z technologią tworzenia aplikacji kontroli procesu obróbki skrawaniem i skonfigurować system monitoringu dopasowany do specyfiki własnego procesu.

Wszystko wskazuje na to, że na 10. Jubileuszowej edycji Targów TOOLEX warto być. Jeżeli nie w charakterze wystawcy, to na pewno jako zwiedzający. Organizatorzy z Expo Silesia serdecznie zapraszają.

Targi ENERGETAB 2017

Z satysfakcją informujemy, że na tegoroczne Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2017 wpłynęły zgłoszenia od ponad 700 wystawców z kilkunastu krajów Europy i Azji, którzy pragną zademonstrować swoje najnowsze produkty dla modernizującej się polskiej energetyki. 
W związku z wynajęciem całej dostępnej powierzchni ekspozycyjnej zakończyliśmy już przyjmowanie zgłoszeń od wystawców.

Wśród wystawców spotkamy zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość liczących się, krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.


Już wkrótce poinformujemy także o przygotowywanych konferencjach oraz prezentacjach organizowanych przez naszych partnerów lub wystawców.

Jesteśmy przekonani, że prezentowane podczas targów produkty oraz towarzyszące targom konferencje zadowolą szeroką rzeszę zwiedzających, którzy od wielu lat bardzo licznie odwiedzają nasze targi.

Uprzejmie informujemy wystawców, iż Prezes Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej wskazał targi ENERGETAB 2017 jako wystawę publiczną, dającą pierwszeństwo do uzyskania prawa ochronnego albo prawa z rejestracji, w przypadku wystawienia na niej wzoru użytkowego albo wzoru przemysłowego.

Nie zabraknie również atrakcji dla zwiedzających targi, dla których wystawcy przygotowali cenne nagrody w konkursach multimedialnych. Przyjedź i świętuj ten jubileusz z całą branżą!

konkurs multimedialny

Uprzejmie przypominamy naszym wystawcom, iż tylko do 16 sierpnia przyjmujemy zgłoszenia najnowszych i najbardziej innowacyjnych produktów do prestiżowego konkursu targowego.

Tegoroczne 30. targi ENERGETAB rozpoczną się już za 61 dni.

WSTĘP WOLNY!
Zapraszamy od 12 do 13 września w godz. od 9:00 do 17:00, a 14 września w godz. od 9:00 do 15:00.

Targi ENEX 2017

Ponad 4700 zwiedzających zdecydowało się w tym roku przyjechać do Targów Kielce, by wziąć udział w równolegle odbywających się Międzynarodowych Targach Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.
Łącznie na blisko 2400 metrach kwadratowych powierzchni wystawienniczej zaprezentowało się 144 firm, z czego 94 zajmują się szeroko rozumianą działalnością w sektorze energetycznym.
- Kolejne targi, kolejna edycja i coraz większe rezultaty tych targów, bo ilość osób odwiedzających te targi się zwiększyła. Świadomość branży i inwestorów chcących zainstalować sobie instalacje fotowoltaiczne czy inne systemy wzrasta, więc myślę, że targi jak najbardziej idą w dobrym kierunku, a kolejne edycje będą jeszcze bardziej udane – Paweł Wiktorowicz, firma Corab.Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się również konferencje i spotkania dla branży energetycznej. Rozmawiano o sposobach na czyste powietrze w Świętokrzyskim, innowacjach, które będą miały wpływ na światowy biznes, również też związany z energetyką czy elektrotechniką, elektrycznych samochodach czy odnawialnych źródłach energii. Od 1 do 2 marca w Targi Kielce zmieniły się w prawdziwe energetyczne centrum Polski. Jazda próbna w pełni elektrycznym BMW i3, otwarcie wystawy „Transformacja energetyczna Niemiec” czy Pasaż Energetyczny, gdzie swoje produkty i usługi prezentowały firmy sektora OZE to tylko niektóre z wartych uwagi punktów tegorocznych targów.
Kierunek innowacje w energetyce – konferencja ZPUE S.A.
Włoszczowska spółka ZPUE S.A. pierwszego dnia targów skupiła się mocno na innowacjach. Konferencja „Innowacje w biznesie” poświęcona była finansowaniu, regulacjom prawnym, kontroli i bezpieczeństwu przy realizacji i wdrażaniu nowatorskich pomysłów i technologii.
- Inicjatywa, z którą występujemy w Targach Kielce, czyli Strefa innowacji ZPUE to płaszczyzna komunikacji i wymiany doświadczeń dla energetyki, ale i prowokacja, na ile rozumiemy co to są innowacje – mówił w otwierającym konferencję wystąpieniu Janusz Petrykowski, prezes ZPUE S.A.
Pompy ciepła i fotowoltaika wróciły do Targów Kielce
Po raz kolejny redakcja GLOBEnergia zaprosiła do udziału w Ogólnopolskim Forum Pomp Ciepła i Technologii Grzewczej oraz Ogólnopolskiego Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii SOLAR+. W ciągu dwóch dni dzięki obecności specjalistów i ekspertów można było poszerzyć swoją wiedzę o sposobach na wytwarzanie i korzystanie z energii słonecznej. Pierwszego dnia, Forum Pomp Ciepła uświetniła obecność sportowych autorytetów pochodzących z Kielc. Karol Bielecki i Piotr Chrapkowski, piłkarze ręczni klubu sportowego Vive Tauron Kielce opowiedzieli o swojej wyczynach. Odbył się również konkurs „Piłka w grze”, pod czujnym okiem wymagających sędziów. Przedstawiciele firm obecnych na Pasażu Energetycznym i firm instalatorskich, biorących udział w konkursie "Dobre Praktyki w Dobrych Rękach", mierzyli się z zadaniem, z którym piłkarze na co dzień walczą na boisku - rzutami piłką.

Spacer specjalną Aleją Kotłów podczas targów ENEX 2017
O tym jaki kocioł wybrać, aby był odpowiedni, jak ocenić koszt montażu danego produktu, nowinkach technicznych związanych z tą technologią grzewczą można było porozmawiać ze specjalistami czekającymi na zwiedzających Aleję Kotłów. Wystawa, której partnerem była firma DEFRO po raz pierwszy w takiej formie została zaprezentowana w Targach Kielce.
W tej części targów ENEX zaprezentowało się pięć firm: partner wystawy marka DEFRO – producent pieców klasy 5, KAWAH Technika Grzewcza, KLIMOSZ, RAKOCZY oraz SAS – tegoroczny laureat nagrody Targów Kielce.
- Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w targach ENEX. Zdobyliśmy nagrodę Targów Kielce za kocioł SAS BIO SOLID, wpisany na listę BAFA i posiadający certyfikat Eco Design. Nasze produkty cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających, którzy wiedzą dokładnie jakie są ich oczekiwania i są bezpośrednio zainteresowani kupnem – mówi Anna Pawłowska, specjalista do spraw marketingu z firmy SAS.
Zdecydowanie, tegoroczne targi ENEX skupiły się na promocji aktualnych trendów w energetyce i dały przestrzeń do rozmów, jak poprawić jakoś powietrza, a tym samym jakość życia Polaków. Zadowolenie wystawców oraz rosnąca liczna zwiedzających dają argument, że wiosną warto odwiedzić Targi Kielce. Zapraszamy za rok!

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM