53 szkolenie techniczne AUTOMA-TECH

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 53 szkolenia technicznego AUTOMA-TECH, które odbyło sie 19-20 października w Ciechocinku w Pałacu Łazienki II

Czytaj więcej

52 szkolenie techniczne WODKAN-TECH

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 52 szkolenia technicznego Wodkan-Tech, które odbyło się 7-8 września 2017 w Polichnie w hotelu Górskim

Czytaj więcej

51 szkolenie techniczne Food-Tech

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 51 szkolenia technicznego Food-Tech, które odbyło się 22-23 czerwca 2017 w Polichnie w hotelu Górskim

Czytaj więcej

50 szkolenie techniczne MAINTENANCE-TECH

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęciowej z 50 szkolenia technicznego Maintenance-Tech, które odbyło się 26-27 kwietnia 2017 w Stęszewie w hotelu Delicjusz.

Czytaj więcej

49 szkolenie techniczne ENERGY-TECH

Zapraszamy do fotorelacji z 49 szkolenia technicznego Energy-Tech. Szkolenie odbyło się w Ustroniu w hotelu Muflon w dniach: 30-31 marca 2017.

Patronami zostali: Spółka Energetyczna "Jastrzębie" S.A., PGNiG Termika, Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. oraz Centralny Ośrodek Szkolenia i Wydawnictw SEP.

Czytaj więcej

48 szkolenie techniczne AUTOMA-TECH

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 48 szkolenia technicznego AUTOMA-TECH, które odbyło sie 16-17 lutego w Bielsku-Białej w hotelu Dębowiec

Czytaj więcej

46 szkolenie techniczne „Nowości, Innowacje w Eksploatacji Urządzeń w Sektorach o Podwyższonej Wilgotności oraz w Strefach Zagrożonych Wybuchem.”

Serdecznie zapraszamy do fotorelacji z 46 szkolenia technicznego „Nowości, Innowacje w Eksploatacji Urządzeń w Sektorach o Podwyższonej Wilgotności oraz w Strefach Zagrożonych Wybuchem.”
Spotkanie odbyło się 20-21 października 2016 w Hucisku k. Zawiercia w hotelu Orle Gniazdo

Czytaj więcej

44 szkolenie techniczne FOODTECH

W dniach 16-17 czerwca w Polichnie w hotelu Górskim odbyło się 44 szkolenie techniczne FOODTECH "Oszczędność i Efektywność w Utrzymaniu Ruchu, Modernizacje Obiektów Przemysłowych w Przemyśle Spożywczym. Nowe Technologie. Bezpieczny Produkt."

Serdecznie zapraszamy do fotorelacji!

Czytaj więcej

43 szkolenie techniczne WODKAN-EKOTECH

W dniach 17-18 maja 2016 odbyło się 43 szkolenie techniczne WODKAN-EKOTECH „Efektywne i Oszczędne Wykorzystanie Urządzeń w Inżynierii Wodno- Ściekowej. Najnowsze Technologie i Diagnostyka Urządzeń.” Szkolenie odbyło się w Stęszewie w hotelu Delicjusz. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Czytaj więcej

36 szkolenie FOODTECH „Oszczędność i Efektywność w Utrzymaniu Ruchu, Modernizacja Obiektów Przemysłowych w Przemyśle Spożywczym. Nowe Technologie. Bezpieczny Produkt”

W dniach 23-24 kwietnia 2015 odbyło się 36 szkolenie technicznej FOODTECH „Oszczędność i Efektywność w Utrzymaniu Ruchu, Modernizacja Obiektów Przemysłowych w Przemyśle Spożywczym. Nowe Technologie. Bezpieczny Produkt” Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Czytaj więcej

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM