63 szkolenie techniczne Maintenance-Tech

W dniach 6-7 grudnia 2018 odbyło się 63 szkolenie techniczne Maintenance-Tech w Legnicy w hotelu Sękowski. Dziękujemy za udział i serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Czytaj więcej

62 szkolenie techniczne Automa-Tech

W dniach 8-9 listopada 2018 odbyło się 62 szkolenie techniczne Automa-Tech w Ciechocinku  w hotelu Austeria. Dziękujemy za udział i serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Czytaj więcej

61 konferencja Energy-Tech

W dniach 4-5 października 2018 odbyło się 61 szkolenie techniczne Energy-Tech w Bielsku Białej  w hotelu Dębowiec. Dziękujemy za udział i serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Czytaj więcej

59 szkolenie techniczne Machine-Tech

W dniach 19-20 września 2018 odbyło się 59 szkolenie techniczne Machine-Tech w Bielsku Białej  w hotelu Dębowiec . Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Czytaj więcej

60 szkolenie techniczne dla przemysłu wydobywczego

W dniach 6-7 września 2018 odbyło się 60 szkolenie dla przemysłu wydobywczego. Drugiego dnia uczestnicy mogli zwiedzić Górnicze Zakłady Dolomitowe S.A. w Siewierzu. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Czytaj więcej

58 szkolenie techniczne Food-Tech

W dniach 14-15 czerwca 2018 odbyło się 58 szkolenie techniczne Food-Tech w Polichnie w hotelu Górskim. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Czytaj więcej

57 szkolenie techniczne Maintenance-Tech

W dniach 19-20 kwietnia 2018 odbyło się 57 szkolenie techniczne Maintenance-Tech w Stęszewie w hotelu Delicjusz. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Czytaj więcej

56 szkolenie techniczne Wodkan-Tech

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 56 szkolenia technicznego Wodkan-Tech. Szkolenie odbyło się 15-16 marca 2018 w Polichnie, w hotelu Górskim. Drugiego dnia odbyła się wycieczka techniczna do Zakładu Wodociągów i Kanalizacji "WOD.-KAN." Sp. z o.o. w Bełchatowie.

Czytaj więcej

55 szkolenie techniczne Automa-Tech

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 55 szkolenia technicznego Automa-Tech. Szkolenie odbyło się 15-16 lutego 2018 w Bielsku-Białej w hotelu Dębowiec. Drugiego dnia odbyła się wycieczka techniczna do Grupy Żywiec S.A. 

Czytaj więcej

53 szkolenie techniczne AUTOMA-TECH

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 53 szkolenia technicznego AUTOMA-TECH, które odbyło sie 19-20 października w Ciechocinku w Pałacu Łazienki II

Czytaj więcej

52 szkolenie techniczne WODKAN-TECH

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 52 szkolenia technicznego Wodkan-Tech, które odbyło się 7-8 września 2017 w Polichnie w hotelu Górskim

Czytaj więcej

51 szkolenie techniczne Food-Tech

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 51 szkolenia technicznego Food-Tech, które odbyło się 22-23 czerwca 2017 w Polichnie w hotelu Górskim

Czytaj więcej

50 szkolenie techniczne MAINTENANCE-TECH

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęciowej z 50 szkolenia technicznego Maintenance-Tech, które odbyło się 26-27 kwietnia 2017 w Stęszewie w hotelu Delicjusz.

Czytaj więcej

49 szkolenie techniczne ENERGY-TECH

Zapraszamy do fotorelacji z 49 szkolenia technicznego Energy-Tech. Szkolenie odbyło się w Ustroniu w hotelu Muflon w dniach: 30-31 marca 2017.

Patronami zostali: Spółka Energetyczna "Jastrzębie" S.A., PGNiG Termika, Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. oraz Centralny Ośrodek Szkolenia i Wydawnictw SEP.

Czytaj więcej

48 szkolenie techniczne AUTOMA-TECH

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 48 szkolenia technicznego AUTOMA-TECH, które odbyło sie 16-17 lutego w Bielsku-Białej w hotelu Dębowiec

Czytaj więcej

46 szkolenie techniczne „Nowości, Innowacje w Eksploatacji Urządzeń w Sektorach o Podwyższonej Wilgotności oraz w Strefach Zagrożonych Wybuchem.”

Serdecznie zapraszamy do fotorelacji z 46 szkolenia technicznego „Nowości, Innowacje w Eksploatacji Urządzeń w Sektorach o Podwyższonej Wilgotności oraz w Strefach Zagrożonych Wybuchem.”
Spotkanie odbyło się 20-21 października 2016 w Hucisku k. Zawiercia w hotelu Orle Gniazdo

Czytaj więcej

44 szkolenie techniczne FOODTECH

W dniach 16-17 czerwca w Polichnie w hotelu Górskim odbyło się 44 szkolenie techniczne FOODTECH "Oszczędność i Efektywność w Utrzymaniu Ruchu, Modernizacje Obiektów Przemysłowych w Przemyśle Spożywczym. Nowe Technologie. Bezpieczny Produkt."

Serdecznie zapraszamy do fotorelacji!

Czytaj więcej

43 szkolenie techniczne WODKAN-EKOTECH

W dniach 17-18 maja 2016 odbyło się 43 szkolenie techniczne WODKAN-EKOTECH „Efektywne i Oszczędne Wykorzystanie Urządzeń w Inżynierii Wodno- Ściekowej. Najnowsze Technologie i Diagnostyka Urządzeń.” Szkolenie odbyło się w Stęszewie w hotelu Delicjusz. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Czytaj więcej

36 szkolenie FOODTECH „Oszczędność i Efektywność w Utrzymaniu Ruchu, Modernizacja Obiektów Przemysłowych w Przemyśle Spożywczym. Nowe Technologie. Bezpieczny Produkt”

W dniach 23-24 kwietnia 2015 odbyło się 36 szkolenie technicznej FOODTECH „Oszczędność i Efektywność w Utrzymaniu Ruchu, Modernizacja Obiektów Przemysłowych w Przemyśle Spożywczym. Nowe Technologie. Bezpieczny Produkt” Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Czytaj więcej

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM